Kamienie Ozdobne

Kiedy projektujesz swój własny przydomowy ogród, to oprócz wyboru roślin – kwiatów, krzewów, owocowych drzewek czy rodzaju trawy, wytyczenia ścieżek, odpowiedniego ustawienia ławek, małych fontann, warto poświęcić trochę czasu na kamienie ozdobne.

Mimo iż w zwykłej codzienności nie zwracamy przeważnie na nie uwagi, to kamienie mogą stanowić niezwykły element dekoracyjny ogrodu czy okolic domu. Niezwykle interesujące są zwykłe, szare otoczaki, które odpowiednio wkomponowane w przestrzeń, nadają jej charakteru nadmorskiej miejscowości. Na rynku dostępne są otoczaki białe, szare, pastelowe oraz z przebarwieniami.
Bardzo często w ogrodach stosowany jest grys. Zarówno grys granitowy, jak i marmurowy. Grys najczęściej wykorzystuje się go do wysypania ścieżek.

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób projektujących ogrody cieszą się skalniaki. One z kolei tworzą iluzję wysokogórskich krajobrazów. Najlepsze kamienie do skalniaka to te z ostrymi krawędziami. W końcu właśnie takie skały dominują w górach. Do budowy skalniaka potrzebne są zarówno duże kamienie, jak i mniejsze.

Kamienie Ozdobne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: biceps 34cm, wałki pa66, internorm okno kf410, kinesiotaping bielsko biała, Drepo zadaszenia tarasów, bcaa katowice sklep, docieplenie granulatem Radom, durobet ceny, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, baront schody, Minikoparka Gorlice

About author

Related Articles