Lakierobejca woskowa

Wiata garażowa – projekt

Jako swoje praktyki projektowe oraz budowlane zaprojektować musiałam prostą wiatę garażową. Była tam jednak ciekawa oraz niebanalna sytuacja konstrukcyjna, która wymagała ode mnie zapoznania się z literaturą, wybrania konkretnego rozwiązania, a później skonsultowania tego z panią konstruktor, aby obliczyła ona odpowiednie przekroje elementów.

Cała struktura wykonana została z drewna o określonej wytrzymałości, która wykorzystana została w obliczeniach. Z powodów wystawienia na zewnętrzne, kapryśne warunki atmosferyczne, obowiązkowa jest lakierobejca woskowa jako pokrycie belek, słupów i płatwi. Wiata kotwiona jest w ścianie właściwego garażu kotwą wklejaną, a w podłożu poprzez pionowy element stalowy. Cała reszta elementów łączona jest również na metalowe łączniki. Daszek nachylony jest pod katem trzech procent, woda odprowadzana rynną oraz następnie rurą spustową. Pokrycie planowane jest z dachówki ceramicznej, holenderki w kolorze burgundowym.

Projekt został zaakceptowany przez urząd.

Lakierobejca woskowa
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)
Slowa kluczowe: kawitacja kielce, tanie taxi legnica, vetrex okna bielsko biała, busy do danii szamotuły, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, wałki pa66, turnabol, orienteering miejski na imprezę integracyjną, standy eliptyczne cena druku, etykiety inspekcyjne na zamówienie, plisy Oświęcim

About author

Related Articles